Przekazy pieniężne Western Union

WESTERN UNION to uznana firma, z ponad 150-letnią tradycją, oferująca błyskawiczne przekazy pieniężne w ponad 424 tysiącach placówek w ponad 200 krajach świata. Tej firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie codziennie wysyłając i odbierając pieniądze.

MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Potrzebujesz szybko, łatwo i bezpiecznie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie? Skorzystaj z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego Western Union, która umożliwi Ci przesłanie pieniędzy w ciągu 15 minut. Międzynarodowe Przekazy Pieniężne Western Union są przeznaczone tylko dla osób fizycznych. W większości krajów przekazy są realizowane w walucie danego kraju, przy czym niektóre kraje mogą dodatkowo wprowadzić możliwość obsługi transakcji w innej walucie. Np. w Polsce wpłaty i wypłaty realizowane są w PLN lub w USD. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od nadawców i wyłącznie w walucie PLN. Kwota jednorazowego przekazu wysłanego z Polski wynosi maksymalnie 7500,00 USD lub 19500,00 w PLN. Przekazy odbierane w Polsce (nadane za granicą) nie mają ograniczeń kwotowych.

 

KRAJOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Usługa Western Union która obejmuje przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN.

Chcesz skorzystać z usługi – zapraszamy do placówek naszego Banku. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: + 48 23 663 09 43.

Szczegółowe informacje o zasadach wysłania przekazu, usługach dodatkowych i zasadach wysyłania przekazu na hasło udzielane są przez konsultantów Infolinii Western Union: 0 801 402 404. (dla dzwoniących z telefonów komórkowych i z zagranicy: +48 22 591 2224).

 

Dlaczego warto korzystać z Western Union?

Szybkość

Przekazy są dostępne do odbioru już w kilkanaście minut po ich wysłaniu zarówno w kraju jak i za granicą.

Wygoda

W Polsce masz do dyspozycji ponad 4700 punktów agencyjnych Western Union, w których możesz zrealizować przekaz pieniężny.

Zaufanie

Ponad 150 letnia tradycja Western Union w realizacji przekazów pieniężnych i zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawiają, że Twoje pieniądze są bezpieczne.